Pomysł na romantyczne oświadczyny

Spędza sen z powiek wielu mężczyzn. Czy ona się zgodzi, czy powie tak? Sprawdź nasz propozycje na romantyczne oświadczyny!

Dziewczyny przywiązują ogromną wagę do symboli, może nimi być: data (np. waszego spotkania, pierwszej randki itp.), miejsca (np. pierwszego pocałunku albo miejsce, które ona marzyła zobaczyć), sposób( czy to w jej stylu: szalona, rozważna, romantyczna) i oczywiście pierścionka (np. czy jest to pierścionek przechodzący z pokolenia na pokolenie). Dobry research to podstawa. Jeśli twoja ukochana lubi biżuterię, koniecznie dyskretnie „pożycz” jakiś pierścionek i weź ze sobą do salonu- tam na pewno pomogą ci z wyborem i rozmiarem.

engagment

Romantyczne zaręczyny powinny być idealne.

To znaczy: jeśli planujesz je na wyjeździe dokładnie sprawdź wcześniej hotel, aby uniknąć rozczarowania. Jeśli chcesz to zrobić w plenerze, np. na plaży- sprawdź wcześniej pogodę- oświadczyny podczas ulewy? Nie każdej wybrance może się to spodobać. A może romantyczna kolacja we dwoje, w domku w górach? Albo oświadczyny w jednym z najbardziej romantycznych miast na świecie- Paryżu? Limitem jest tylko twoja wyobraźnia... i portfel. Wybierz miejsce, w którym będziecie czuli się komfortowo. Chcesz oświadczyć się publicznie? Pamiętaj o tym, żeby miejsce nie było zbyt zatłoczone, lepszym rozwiązaniem będzie np. mała, urokliwa ulica. Jeśli twoja dziewczyna lubi kwiaty, koniecznie zaopatrz się w nie tego wieczoru.

rose

Możesz też zaskoczyć ją nie wychodząc z domu. Wsunięcie jej pierścionka na palec, gdy śpi, lub przygotowanie kolacji niespodzianki albo stworzenie napisu „wyjdziesz za mnie?” w oryginalny sposób chociażby napis czerwoną szminką na lustrze w łazience albo ułożony z płatków róż.

Najważniejszy jest element zaskoczenia, reszta zależy od waszych preferencji. Ciekawym rozwiązaniem dla fanów sportu, są oświadczyny na meczu, dla fanów muzyki na koncercie, dla osób spinających się po górach, na szczycie. Jeśli masz pewność, że twoja ukochana słucha danej stacji radiowej możesz zrobić to za pomocą krótkiej audycji. Ważne jednak jest, abyś w jej czasie był blisko niej. Dla odważnych natomiast proponujemy lot balonem lub skok na bunjee. Po takich chwilach spędzonych wspólnie odpowiedź będzie jasna.

Pamiętaj, że forma oświadczyn to tylko dodatek. Najważniejsze jest uczucie, które was łączy. Masz pokazać, jak bardzo ją kochasz- to jest najistotniejsze. Oświadczyny to moment, w którym możesz udowodnić, że znasz swoją ukochaną najlepiej jak się da, wiesz o jej pragnieniach, marzeniach i chcesz pomóc je spełnić. Oczywiście jest to również wyraz dojrzałości, gotowości na spędzenie razem przyszłości. Zapamiętaj, to Ty najlepiej znasz osobę, którą kochasz. Wsłuchaj się w jej pragnienia i potrzeby, dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć odpowiedź 3na pytanie w jaki sposób zorganizować oświadczyny.