fbpx

Imprezy okolicznościowe

Komunie i chrzciny

Chrzest święty i Pierwsza Komunia to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu nie tylko małego człowieka ale także całej jego rodziny, która również przeżywa niemały stres związany z przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia. Dzięki Szarej Górze oszczędzicie sobie zmartwień oraz natłoku obowiązków wynikających z tych przygotowań. Korzystając z naszej oferty będziecie mieli pewność, że Wasza uroczystość przebiegnie w miłej atmosferze a Wasi goście będą najedzeni i zadowoleni!

Organizując chrzciny lub Komunię- indywidualnie uzgadniamy całe menu imprezy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno dania klasyczne jak i nowoczesne. Zapewniamy gorące posiłki, zimne i ciepłe przekąski, wyśmienite przystawki, pyszne desery, swojskie wędliny, oscypki, korbacze, sałatki, owoce oraz wiele innych, w zależności od Waszych wymagań i upodobań.

W momencie uzgadniania szczegółów dysponujemy kilkoma propozycjami menu imprezy, spośród których możecie wybrać najbardziej odpowiadające Wam dania.

Zapewniany również tort pierwszokomunijny lub tort na chrzest o pięknym wyglądzie i doskonałym smaku.

W ramach imprezy przygotowujemy odpowiedni wystrój sali związany z tematyką imprezy. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, taki jak kolory dostosowane do rodzaju imprezy, pyszności dla dzieci, świeże kwiaty na stołach, odpowiednia muzyka w tle.

Zapewnimy kołyskę dla maluszka.

W ogrodzie przed Szarą Górą znajdziecie miejsce zabaw dla dzieci, ze zjeżdżalną, trampoliną oraz przestrzenią do gry w piłkę.

Jesteśmy otwarci na prośby naszych klientów, tak aby ten dzień dla każdego z gości był miłym przeżyciem.

Imprezy firmowe i inne

Każda wyjątkowa okazja wymaga, aby uczcić ją w wyjątkowym stylu. Szara Góra oferuje Państwu możliwość organizacji wszelkiego typu imprez okolicznościowych począwszy od niezapomnianych urodzin przez szalone wieczory kawalerskie i panieńskie aż po uroczyste rocznice ślubu.

Imprezy organizujemy w sposób indywidualny i kompleksowy. Zajmujemy się zarówno wystrojem, który pozostaje spójny z tematyką imprezy, dbamy o pyszne jedzenie, w skład którego wchodzą dania gorące, zimne i ciepłe przekąski, pyszne ciasta i torty oraz napoje. Jesteśmy otwarci w zakresie pomocy w organizacji atrakcji, animacji dla dzieci lub seansów filmowych czy wyświetlaniu zdjęć. Organizując u nas ważne wydarzenie z Twojego życia, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik a my zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasze dwie sale pomieszczą łącznie ok 90 osób. Na Sali głównej, dysponujemy 62 miejscami siedzącymi, zaś sala Leśna to miejsce przeznaczone dla 30 osób.

w Szarej Górze zorganizujesz

  1. Imprezy firmowe
  2. Uroczyste urodziny
  3. Niezapomniane osiemnastki
  4. Rocznice ślubu
  5. Wieczór kawalerski lub panieński
  6. Kameralne przyjęcia ślubne
  7. Stypy
  8. Przyjęcia niespodzianki
  9. Imprezy dla dzieci
  10. Każde wydarzenie, które chcesz uczcić w wyjątkowy sposób!

Podczas organizacji Twojego eventu, razem ustalamy menu, ilość dań i ich rodzaj, pory posiłków, wystrój pomieszczenia, temat przewodni imprezy oraz wszelkie życzenia, które sprawią, że impreza będzie niezapomniana, a czas spędzony w Szarej Górze upłynie przyjemnie i bez zmartwień!