fbpx

Aktulaności

Wigilijna kolacja z Szarą Górą

W te święta na Twoim wigilijnym stole mogą pojawić się najpyszniejsze regionalne dania. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, rodzinny czas, który niekoniecznie powinniśmy spędzać w kuchni.

Przyjęcia okolicznościowe - Chrzest Święty

Szara Góra to idealne miejsce na rodzinne spotkania. U nas możesz urządzić przyjęciej po Chrzcie Świetym, Komunii lub Bierzmowaniu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pyszne menu.

Przyjęcia okolicznościowe 18. urodziny

Świętuj z nami urodziny, imieniny i inne jubileusze. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe w Leśnicy- Groniu nawet do 85 osób. Zapewniamy dobrą zabawę, nawet do samego rana i profesjonalną obsługę podczas przyjęcia.

Zima, zima i po zimie

Ferie zimowe to idealny moment na to, aby spędzić czas całą rodziną w górach. Tydzień na stoku to obowiązek każdego fana sportów zimowych. Styczeń, luty to także miesiące, podczas których Podhale tętni życiem, to tutaj przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd wydarzeń, które miały miejsce podczas tegorocznych ferii zimowych.

Alternatywa dla Tatr

Często, kiedy przyjeżdżamy w Tatry, okazuje się, że wręcz nie da się po nich chodzić. Kolejki do kolejki na Kasprowy Wierch, czy na Giewont bardzo często odstraszają nas, a tłumy na szlakach mogą popsuć nasze wrażenia i nierzadko humor. Tatry oczywiście są wyjątkowo piękne, ale nie powinniśmy zapominać o pobliskich pasmach górskich, które są równie malownicze, a co najważniejsze — na ich szlakach panuje cisza i spokój, oraz są bardziej przystępne dla początkujących.